Kurumsal

Hakkımızda

Neziroğlu İnşaat; tecrübesini 1994’te kurulmuş olan aile şirketinden alan, 2012 ‘de Neziroğlu İnşaat markası ile yüksek kalite bilinci ve müşteri memnuniyetine yönelik üretim anlayışı ile birçok prestijli projeyi tamamlamıştır. Bu projeler arasında, çok katlı yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, turistik tesisler, lüks konutlar, sağlık ve eğitim yapıları ve de sanayi tesisleri yer almaktadır.

Neziroğlu İnşaat’ın çalışma sistemi, şirket merkezi ve bağlantılı şantiye birimleri arasındaki koordinasyon ile sağlanmaktadır. Çalışan personel özenle seçilmiş, konusunda deneyimli, kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kişilerden oluşturulmuştur.

Neziroğlu İnşaat; uzman personel profili ve ekipmanı ile çok katlı bina, iş ve alışveriş merkezleri, turistik tesisler, sağlık ve eğitim yapıları ve de sanayi tesisler inşaatlarında tercih edilen konumda olup, inşaat sektöründeki yeniliklere hızla uyum sağlama doğrultusunda her türlü yatırımı kesintisiz olarak devam ettirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

0
Yıllık Sektör Tecrübesi
0
Farklı İşçilik Alanı
0
Başarıyla Tamamlanan Proje

Misyonumuz

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan. Misyonumuz uygarlığı imar etmek, ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.

Vizyonumuz

Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.

Operasyonel Mükemmellik

Operasyonel süreçlerimizde, sürekli olarak değişen ve gelişen dünya standartlarındaki ürün ve teknolojileri kaliteli uygulamalarla beraber İşverene sunmak, yeni projelerde sürekliliği oluşturmak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek bizim için önemli bir unsurdur. Aynı zamanda İşverenlerimize proje teslim sonrası hizmet ana hedefimizdir.

İşçi Güvenliği ve İş Sağlığı

Hızlı sanayileşme ve teknolojik gelişmeler ile doğru orantılı olarak özellikle iş yerlerinde çalışan kişilerin güvenliği ile ilgili bazı sorunlar da açığa çıkmıştır. Bu sebeple bir takım önlemleri önceden alarak iş yerlerini güvenli hale getirmek, işçi güvenliği ve iş sağlığı oldukça önem kazanmıştır.

Neziroğlu İnşaat yapımını üstlendiği projelerde, öncellikli iş güveliği ve işçi sağlığına büyük bir önem göstererek çalışma koşullarını oluşturur. Bu anlayış ile işveren memnuniyetine önem verir.

Neziroğlu İnşaat şirket olarak, tüm kazaların önlenebilir olduğuna inanır ve bu hedefe, sürekli kendini geliştirme anlayışı ve Sıfır Kaza Politikaları geliştirerek ulaşılacağını bilmektedir. Tüm çalışanlarımızdan kendi işlerini yaparken, işçi sağlığı ve iş güvenliği şartlarına uymaları, çevreyi, mal ve mülkiyeti koruma sorumluluğu almaktadırlar.